Garantijas noteikumi. Servisa pakalpojumi.

DarbaGaismu garantijas noteikumi.

Ja pēc PIRCĒJA domām ir radušās problēmas ar gaismas lukturiem, PIRCĒJA tālākā rīcībā ir šāda:

- telefoniski vai elektroniski E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu informēt pārdevēju par šādām aizdomām;

- Garantijas notikuma iestāšanās gadījumā lietotājam Prece kopā ar Preces iegādes apliecinošiem dokumentiem preču pavadzīme, kvīts, EKA čeks, garantijas talons un Preču atgriešanas iemeslu aprakstu ir jānosūta atpakaļ PĀRDEVĒJAM servisa partnerim, apmaksājot apdrošināšanas un transporta izdevumus. Nosūtītai precei nedrīkst būt nekāds neatbilstošs aprīkojums.

- pēc saskaņošanas PĀRDEVĒJS vai viņa norīkots tehnikas serviss veic gaismas lukturu kas uzstādīts PIRCĒJA traktortehnikai, pārbaudi ar testeri pie nosacījuma ja nav iespējams vienkārši demontēt lukturus un tehnika atrodas LR teritorijā.

- nepieciešamības gadījumā ir jāpārbauda strāvas noplūde traktortehnikai;

- ja tiek konstatēts, ka gaismas lukturim ir radušies darbības traucējumi nevis gaismas luktura nepienācīgās kvalitātes dēļ, bet dēļ nepietiekama elektriskā savienojuma ārpus gaismas luktura ražotāja vadiem vai neatbilstoša barošanas sprieguma PIRCĒJS apmaksā diagnostiskos darbus 15EUR apmērā;

- ja gaismas luktura vaina (attiecas uz sprieguma pārveidotāja blokiem; LED diodēm), PĀRDEVĒJS ir tiesīgs atgriezt PIRCĒJAM naudu 100% apmērā no gaismas luktura cenas, kas norādīta pirkšanas dokumentā pavadzīmē vai samainīt gaismas lukturi pret identisku.

Garantijas laiks tiek skaitīts no pirkšanas dienas un saņemot jaunu gaismas lukturi garantijas gadījumā, atlikušais garantijas laiks paliek nemainīgs.

Ja PIRCĒJS neveic augstāk minētas darbības, bet rīkojas citādāk, garantija var tikt atteikta.

Gadījumā, ja PIRCĒJS veic jebkādas darbības ar gaismas lukturiem, izņemot to tiešo pielietojumu, kas neparedz fizisku vai elektrisku iejaukšanos tā darbībā, garantija var tikt atteikta.